ukr
 
Новини LA MANCHE
Актуальні новини та події про LA MANCHE
promotions
Клубний будинок LA MANCHE став партнером Red Shoes Christmas Dance

Клубний будинок LA MANCHE став партнером Red Shoes Christmas Dance

Клубний будинок LA MANCHE від корпорації «Укрбуд» виступив партнером щорічного танцювального вечора Red Shoes Christmas Dance. Цей світський захід кожного року напередодні новорічних свят організовує журнал L’Officiel. Головними учасниками події стали представники fashion-індустрії та шоу-бізнесу.

Відкриття танцювального вечора розпочалось з вальсу у виконанні 11 пар-амбасадорів, яким надали таку змогу за зроблений ними внесок в індустрію моди та мистецтва України.

Клубний будинок LA MANCHE став партнером Red Shoes Christmas Dance

Клубний будинок LA MANCHE – це проект корпорації «Укрбуд», що зводиться на вулиці Щекавицькій, 46 в Подільському районі столиці. Комплекс представляє собою 9-поверховий житловий будинок преміум-класу з підземним та гостьовим паркінгами і комерційними приміщеннями на перших поверхах. На верхніх поверхах розмістяться дворівневі апартаменти з індивідуальними літніми терасами.

В LA MANCHE представлені квартири від одно- до шестикімнатних. В будинку з червоної цегли буде автономне гаряче водопостачання та опалення. Мешканців зустріне мебльоване фойє, будуть окремі приміщення для зберігання дитячих візочків, велосипедів, спортивного інвентаря. Окрім того, в кожній квартирі за замовчуванням передбачена система розумного дому CLAP, що комплексно забезпечує комфорт, безпеку та економію енергоресурсів. Додатково платити за інноваційну систему, що є ексклюзивом будинків «Укрбуд», мешканцям не доведеться.

Клубний будинок LA MANCHE став партнером Red Shoes Christmas Dance

Архітектура LA MANCHE відсилає до традиційних італійських будинків у Венеції. Крім того, у зовнішньому вигляді будинку також відобразились архітектурні мотиви Франції та Великобританії.

Прилягаюча територія буде облаштована відповідно до концепції «двір без машин», коли всі проїзди і наземні автостоянки винесені за межі внутрішньодворового простору. Замість цього там з’являться зони відпочинку та прогулянок з ландшафтним і дитячим майданчиком, комплексним озелененням, зручною навігацією та зоною для вигулу собак.

Підписатись на новини
Ваше ім'я
E-mail *