ukr
 
Новини LA MANCHE
Актуальні новини та події про LA MANCHE
promotions
В клубному будинку LA MANCHE продовжуються монолітні та пальові роботи (відеозвіт)

Клубний будинок LA MANCHE від Укрбуд

В трьох секціях клубного будинку LA MANCHE, який зводиться корпорацією «Укрбуд» в Подільському районі Києва, тривають монолітно-каркасні роботи. В сьомій секції вони ведуться вже на рівні 4 поверху, а в шостій секції – на рівні 1-го. Також монолітчики закінчили заливку цокольного поверху у п’ятій секції.

Тим часом, продовжується влаштування пальового поля у третій та четвертій секціях будинку. А в першій секції пальове поле готове вже на 100%. Наразі там йде влаштування пластового дренажу.

Клубний будинок LA MANCHE – це проект корпорації «Укрбуд» преміум-класу, який будується поряд з набережною Дніпра та неподалік від станції метро «Контрактова площа». Він складається з семи 9-поверхових секцій, витриманих у стилі модерну кінця XIX - початку XX століття. В будинку передбачені підземний і гостьовий паркінги з зарядними станціями для електромобілів, закрита внутрішня територія з ландшафтним дизайном, цілодобовий консьєрж–сервіс від керуючої компанії. У затишному внутрішньому дворі розмістяться дитячі майданчики, зони відпочинку, майданчики для гри в міні-гольф та крокет. Для потреб мешканців також передбачені дитяча кімната, салон краси, ресторан, спортивний клуб.

До кінця жовтня «Укрбуд» пропонує знижку 5% та 10% на квартири в клубному будинку LA MANCHE. Акція діє на одно-, дво-, три-, чотири-, п’яти- та шестикімнатні квартири. Знижку 5% та 10% можна отримати за умови 100% оплати, обравши з 160 квартир площею від 48,43 м² до 295,36 м².

В клубному будинку LA MANCHE продовжуються монолітні та пальові роботи (відеозвіт)

Підписатись на новини
Ваше ім'я
E-mail *