ukr
 
Акції LA MANCHE
Актуальні акції LA MANCHE
promotions
Акція! Літо, сонце, УКРБУД!

УКРБУД розпочинає літо з приємних новин та оголошує безвідсоткову розстрочку на 50 місяців* на купівлю квартир у Клубному будинку LA MANCHE.  

Розстрочка на 50 місяців від УКРБУД - чудовий варіант для тих, хто не має на руках повної суми, але зібрав частину вартості квартири в новобудові і готовий за 50 місяців сплатити решту.

Власну квартиру купуй – не орендуй!

Розрахунок акції на прикладі однокімнатної квартири:

  • робите перший внесок у розмірі 25% загальної вартості, що становить від 653 805 грн та сплачуйте щомісячний платіж у розмірі від 40 028 грн в місяць.
  • робите перший внесок у розмірі 50% загальної вартості,що становить 1 307 610 грн та сплачуйте щомісячний платіж у розмірі від 26 685 грн в місяць. 

Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам з вибором помешкання та розрахують суму вашої економії. 

----

* Розстрочка на 50 місяців розраховується за поточною прайсовою ціною на дату за договором та діє тільки для цієї акційної пропозиції.
Інформація про квартири, на які діє акція, надається у відділах продажів. Акція діє для окремих квартир у вказаному ЖК з 03.06.2019 року до 31.07.2019 року включно.
Перший внесок – це грошові надходження, згідно укладеного Договору, на рахунок ФФБ протягом 5 (п’яти) банківських днів. ТОВ «Укрбуд Девелопмент», має право вносити зміни та коригування в акційну пропозицію, без попередження.

Підписатись на акції
Ваше ім'я
E-mail *