ukr
 
Акції LA MANCHE
Актуальні акції LA MANCHE
promotions
Безвідсоткова розстрочка до 50 місяців

Корпорація «УКРБУД» пропонує безвідсоткову розстрочку на 50 місяців* на квартири у клубному будинку LA MANCHE  без прихованих комісій та необхідності брати кредит.

Квартири, що беруть участь в акції, будуть обладнані системою розумного дому CLAP**, яка забезпечує комфорт, безпеку та допомагає власникам заощаджувати до 40% на комунальних платежах. Ексклюзивна для будинків «УКРБУД» система передбачена як невід'ємна частина квартири. Ви сплачуєте лише за свої квадратні метри та отримуєте CLAP разом з житлом. 

Розстрочка на 20, 30 або 50 місяців від УКРБУД - чудовий варіант для тих, хто не має на руках повної суми, але зібрав частину вартості квартири (25%). Обрана квартира закріплена за вами, і після введення будинку в експлуатацію ви маєте змогу в ній жити та сплачувати її вартість відповідно до умов акції.

Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам з вибором помешкання та розрахують суму щомісячного платежу.

-----
* Розстрочка на 20, 30 та 50 місяців розраховується за поточною прайсовою ціною на дату за договором та діє тільки для цієї акційної пропозиції.
** Перелік комплексів, де буде встановлена ​​система розумного дому CLAP можна дізнатись у відділах продажів.
Акція діє з 1 серпня 2019 року до 31 серпня 2019 року
Перший внесок – це грошові надходження, згідно укладеного Договору, на рахунок ФФБ протягом 5 (п’яти) банківських днів. ТОВ «Укрбуд Девелопмент», має право вносити зміни та коригування в акційну пропозицію, без попередження.

Підписатись на акції
Ваше ім'я
E-mail *