ukr
 
Акції LA MANCHE
Актуальні акції LA MANCHE
promotions
Яскрава осінь з Укрбуд

З приходом осені все навколо заграє новими барвами! І щоб додати яскравості, Укрбуд пропонує знижку 5%* на квартири у клубному будинку LA MANCHE. 

Акція діє на одно-, дво-, три-, чотири-, п’яти- та шестикімнатні квартири, серед яких є і дворівневі апартаменти. Знижку 5% можна отримати за умови 100% оплати, обравши з понад 170 квартир, площею від 48,43 м² до 308,49 м².

Всього в акції беруть участь 11 житлових комплексів, розташованих в різних районах Києва. Акція діє з 2 вересня 2019 року до 30 вересня 2019 року.

Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам з вибором помешкання та розрахують суму вашої економії. 

{{snippet:46}}

Квартири в клубному будинку LA MANCHE будуть обладнані системою розумного дому CLAP, яка забезпечує комфорт, безпеку та допомагає власникам заощаджувати до 40% на комунальних платежах. Ексклюзивна для будинків «Укрбуд» система передбачена як невід'ємна частина квартири. Покупці оплачують лише свої квадратні метри і отримують CLAP разом з житлом.

Щоб зробити житло доступнішим, корпорація «Укрбуд» надає можливість безвідсоткової розстрочки до кінця будівництва. Мінімальний початковий внесок складає 25%.

---
* Знижка 5% на квартири за умови 100% оплати.
Акція діє з 2 вересня 2019 року по 30 вересня 2019 року.  Перелік комплексів, де буде встановлена ​​система розумного дому CLAP можна дізнатись у відділах продажів.
ТОВ «Укрбуд Девелопмент» має право вносити зміни і коректування в вищевказану акцію без попередження.

Підписатись на акції
Ваше ім'я
E-mail *