ukr
 
Акції LA MANCHE
Актуальні акції LA MANCHE
promotions
Програма лояльності «Дякуємо за довіру»

Шановні інвестори, дякуємо, що у таких важливих питаннях, як вибір квартири, Ви довірилися саме нам. Ми цінуємо кожного з вас і щоденно докладаємо максимум зусиль, аби покращити Ваш комфорт і забезпечити найвищий рівень обслуговування.

Розпочинаємо новий рік з приємних новин та надаємо можливість:

  • Поточним інвесторам здійснити оплату за неоплачені квадратні метри в ЖК LA MANCHE  зі знижкою 10%*.
  • Новим інвесторам, що укладуть договір на умовах стандартної розстрочки з першим внеском 25%, також отримати знижку 10% на залишок неоплачених кв.м**.

Умови програми:

  • Знижка 10% на залишок неоплачених квадратних метрів
  • Програма діє для інвесторів, які уклали договір на умовах розстрочки***
  • Програма лояльності актуальна з 8 січня 2019 року по 31 січня 2019 року
  • Пропозиція діє в 22-х житлових комплексах
  • Знижку можна отримати за умови 100% доплати вартості об'єкту інвестування
  • Платіж за квартиру здійснюється одним платежем

Програма лояльності «Дякуємо за довіру» - Укрбуд

Програма лояльності «Дякуємо за довіру» є частиною маркетингової політики корпорації «УКРБУД», що спрямована на розвиток довгострокових і взаємовигідних партнерських відносин між інвестором та корпорацією «УКРБУД» і групою компаній «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ».

_____

* Знижка 10% надається на залишок неоплачених квадратних метрів (від поточної ціни), за умови доплати 100% вартості об'єкту інвестування згідно з переліком житлових комплексів. Звертаємо Вашу увагу на те, що з іншими акційними та спеціальними пропозиціями знижки не сумуються. Платіж здійснюється одним платежем. Сума уточнюється особисто інвестором у ФК «Житло-Капітал». Інвестори, які уклали договір на будь-яких акційних умовах в програмі лояльності участь не беруть (наприклад: пропозиція не підсумовується з акцією «знижка 30% на перший внесок», «знижка 5% на перший внесок», «потрійна вигода», «фіксація ціни на рік» та «фіксація ціни кв.м на півроку»). Знижка не поширюється на оплату за додаткові метри по БТІ.
** Для нових клієнтів знижка 10% надається на залишок неоплачених квадратних метрів за умови 100% доплати одним платежем у період з 8 січня 2019 року по 31 січня 2019 року.
*** Програма лояльності діє для інвесторів, які уклали договір на умовах стандартної розстрочки та на умовах акції «розстрочка на 50 місяців» та «розстрочка на 30 місяців».

Підписатись на акції
Ваше ім'я
E-mail *